Atgriezties sākuma lapā

Dzīves formula

Vai esat novērojuši, ka bērns fiziski attīstās ļoti strauji?

Vai esat pamanījuši, ka bērns ir spējīgs ātri apgūt valodas un viegli atceras vismazākos sīkumus?

Arī gados jauns cilvēks, patērējot daudz enerģijas, spēj atrāk atjaunoties un atgūt spēkus.

Mūsdienu zinātne ir pierādījusi, ka to nodrošina bioloģisks savienojums - Fibroblasta Augšanas Faktors (FAF). Tas gatavā veidā atrodas mātes placentā un veidojas bērnā pirms piedzimšanas. Taču bērnam augot, tā rezerves laika gaitā izzūd. Jau 20 - 25 gados tas organismā vairs nav atrodams.

Mūsu organisms pats nav spējīgs veidot FAF un arī pārtikas produkti to nenodrošina.

Taču mūsdienu tehnoloģijas un zinātnes sasniegumi spējuši radīt unikālu, elitāru, no dabīgiem komponeniem satāvošu produktu Laminīns, kuru ražo LifePharm Global Network’s ASV. Tā lietošana dod iespēju ikvienam cilvēkam uzņemt šo unikālo, dabīgo savienojumu un atjaunināt šūnas tās sākotnējā veselā stāvoklī.


Uzziniet vairāk par:

LAMINĪNS

OMEGA PLUS

Laminīns satur dabisko kombināciju ar uzturvielām, tostarp aminoskābēm, glikopeptīdiem un oligopeptīdiem, kuri nāk no aupaugļotu olu, izolētu augu proteīniem un jūras elementiem.

Uzzini vairāk šeit

Laminīns OMEGA PLUS ir unikāls ar to, ka tā izveidošanai ir izmantotas tikai augstākās kvalitātes Omegas taukskābes 3, 6, 9, CoQ10, vitamīns K2...


Uzzini vairāk šeit

Vēlies veidot pats savu biznesu?

„Ja Tev ir maz naudas, tad veido savu biznesu! Ja naudas Tev nav vispār, tad veido savu biznesu tūlīt un tagad!” /Džons Rokfellers/

Uzzini vairāk šeit